Články o podlahách

12 Zář 2016
0
Jste majitelem penzionu, hotelu či máte na starosoti kanceláře? Hledáte možnost jak rychle a kvylitně vyčistit koberce, tak aby se nemuselo čeka než koberce vyschnou?
09 Zář 2016
0
Víte, jak správně položit plovoucí podlahu? Rozhodli jste se realizovat podlahu svépomocí a hledáte odborný návod? Podívejte se na video návod.
By Karel Král
30 Pro 2015
0
Marmoleum je nejznámější typ linolea. Jedná se o podlahu vyrobenou z pryskyřice, lněného oleje, korkové popřípadě dřevěné moučky, vápence a přírodních pigmentů. Představuje klasický mramorový vzhled, který mnoho zákazníků u linolea oceňuje. V dnešním článku se budeme věnovat čistění a údržbě této oblíbené podlahy.
By Karel Král
30 Pro 2015
0
Nové trendy v podlahách přinesly renesanci materiálů jako linoleum. Nicméně nejsou to ty známé nehezké hnědě-šedivé podlahy z paneláků. Dnešní revoluce v těchto podlahách nabízí nepřeberné množství různých barev, odstínů či vzorů. Samotnou pokládku moderních typů podlah zvládne zkušený domácí kutil. Pro zkušeného podlaháře je pokládka Marmoleum podlahy velmi snadnou záležitostí. Raději se vždy poraďte s odborníkem, v případe že si chcete položit Marmoleum podlahu svépomocí.
By Karel Král
30 Pro 2015
0
V úvodním článku o podlahovém vytápění jsme již nastínili jednak možné typy podlahového vytápění, tak i obecné výhody tohoto typu vytápění. V dnešním článku přicházíme s konkrétními informacemi o elektrickém podlahovém vytápění. Probereme obecně montáž, co kontrolovat v případě montáže dodavatelské firmy a další detaily důležitá pro přípravu a realizaci vytápění.
Podlahové vytápění
By Karel Král
30 Pro 2015
0
Podlahové vytápění se řadí do velkoplošných typů vytápění. Dále např. stěnové či stropní vytápění patří do stejné skupiny. Velkoplošné typy vytápění vytváří tzv. otopnou plochu některá ze stěn vytápěného prostoru. 
marmoleum podlahy
By Karel Král
30 Pro 2015
0
Marmoleum je vlastně další variace na a téma linolea. V tomto případě se však jedná o linoleum založené na přírodních materiálech.
vinyl podlahy top oblíbené
By Karel Král
30 Pro 2015
0
Společnost, Fatra a.s. připravila zajímavý on-line konfigurátor vinylových podlah. On-linový nástroj vám umožní si lépe představit jak může vypadat vaše vysněná vinylová podlaha např.
Údržba vinylových podlah
By Karel Král
30 Pro 2015
0
Dnešní vinylové podlahy, PVC podlahy či linoleum jsou podlahy dosahující vysoké odolnosti vůči každodenním „nehodám“. Dále jsou velmi praktické co se týče údržby a úklidu v porovnání např. s koberci.
stěrkování podlah, vyrovnávání podlah
By Karel Král
30 Pro 2015
0
Od podlah očekáváme mnohé a přitom si to ani neuvědomujeme. Za samozřejmé považujeme, že podlaha bude tepelně izolovat, dále bude tlumit zvuky (což je zejména důležité ve více patrových stavbách). V neposlední řadě musí být podlaha rovná, nesmí praskat či mít různé výstupky a dolíky.

Fatal error: Class 'FeedsHTTPCache' not found in /data/web/virtuals/64703/virtual/www/domains/nejpodlahari.cz/sites/all/modules/feeds/feeds.module on line 82