logo podlahy vinyl, pvc, lino

Zpráva o stavu

Locating you...

Návody

Marmoleum – údržba a čistění

Marmoleum je nejznámější typ linolea. Jedná se o podlahu vyrobenou z pryskyřice, lněného oleje, korkové popřípadě dřevěné moučky, vápence a přírodních pigmentů. Představuje klasický mramorový vzhled, který mnoho zákazníků u linolea oceňuje. V dnešním článku se budeme věnovat čistění a údržbě této oblíbené podlahy.

Pokládka Marmoleum podlahy

Samotnou pokládku moderních typů podlah zvládne zkušený domácí kutil. Pro zkušeného podlaháře je pokládka Marmoleum podlahy velmi snadnou záležitostí. Raději se vždy poraďte s odborníkem, v případe že si chcete položit Marmoleum podlahu svépomocí.

Montáž elektrického podlahové vytápění

 

V úvodním článku o podlahovém vytápění jsme již nastínili jednak možné typy podlahového vytápění, tak i obecné výhody tohoto typu vytápění.V dnešním článku přicházíme s konkrétními informacemi o elektrickém podlahovém vytápění. Probereme obecně montáž, co kontrolovat v případě montáže dodavatelské firmy a další detaily důležitá pro přípravu a realizaci vytápění.

Vyrovnání podlahy – stěrkování podlah

 

Od podlah očekáváme mnohé a přitom si to ani neuvědomujeme. Za samozřejmé považujeme, že podlaha bude tepelně izolovat, dále bude tlumit zvuky (což je zejména důležité ve více patrových stavbách). V neposlední řadě musí být podlaha rovná, nesmí praskat či mít různé výstupky a dolíky.

V tomto článku se budeme věnovat úpravě a přípravě mezivrstvy mezi podkladovou plochou a samotnou podlahou. Tato malá vrstvička je velmi důležitá pro následnou pokládku vámi zvolené podlah

Přihlásit se k odběru RSS - Návody