logo podlahy vinyl, pvc, lino

Zpráva o stavu

Locating you...

Pokládka podlah

Pokládka Marmoleum podlahy

Samotnou pokládku moderních typů podlah zvládne zkušený domácí kutil. Pro zkušeného podlaháře je pokládka Marmoleum podlahy velmi snadnou záležitostí. Raději se vždy poraďte s odborníkem, v případe že si chcete položit Marmoleum podlahu svépomocí.

Montáž elektrického podlahové vytápění

 

V úvodním článku o podlahovém vytápění jsme již nastínili jednak možné typy podlahového vytápění, tak i obecné výhody tohoto typu vytápění.V dnešním článku přicházíme s konkrétními informacemi o elektrickém podlahovém vytápění. Probereme obecně montáž, co kontrolovat v případě montáže dodavatelské firmy a další detaily důležitá pro přípravu a realizaci vytápění.

Podlahové vytápění

Podlahové vytápění

 

Podlahové vytápění se řadí do velkoplošných typů vytápění. Dále např. stěnové či stropní vytápění patří do stejné skupiny. Velkoplošné typy vytápění vytváří tzv. otopnou plochu některá ze stěn vytápěného prostoru.

Typy vinylových podlah

 

Pamatujete si ještě na lino aneb PVC, které jste měli doma v kuchyni nebo na chodbě? Byla to velmi častá podlaha v panelákových bytech.- Jednak bylo studené a taky slušně řečeno nebylo vůbec pěkné. Tak tato doba je již naštěstí dávno za námi, a PVC je nyní jeden z hlavních trendů v podlahových krytinách.

Jaký typ plovoucí podlahy si vybrat – plovoucí, celoplošné lepené či samolepící?

Typy vinyl podlah

Víte jaké jsou jednotlivé typy plovoucích podlah? Víte jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými typy? Chcete si správně vybrat podlahu pro váš rodinný dům či novostavbu?

Začneme od pěkně od začátku a vysvětlíme si nejdřív co to znamená plovoucí podlaha, řekneme si jaké má výhody a nevýhody. Dále probereme jednotlivé varianty plovoucích podlah. Na závěr porovnáme plovoucí podlahy mezi s sebou a uvedeme stručně možnosti jejich montáže.

Přihlásit se k odběru RSS - Pokládka podlah